Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Stomatologia estetyczna

Przygotowując plan leczenia bazujemy na współczesnych osiągnięciach stomatologii estetycznej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wahlarz zabiegów z zakresu korekty i poprawy kształtu oraz koloru zębów wraz z eliminacją wszelkiego rodzaju przekrzywień, przerw, czy też przebarwień.

Stosujemy nowoczesne metody poprawiające estetykę uzębienia w zakresie od wybielania w gabinecie, poprzez rozwiązania oparte na protezach, koronach, licówkach, aż po bardziej złożone zabiegi implantologiczne i rekonstrukcyjne.

Nasze doświadczenie pozwala Państwu na uzyskanie oczekiwanego efektu bez obaw o jego wpływ na komfort życia codziennego. Dzięki nowoczesnym materiałom oraz wiedzy naszego zespołu, wykonane prace swoją trwałością przewyższają naturlane tkanki. 

Oferowane w naszym gabinecie zabiegi pozwalają w każdym wieku osiągnąć zdrowy i piękny uśmiech niezależnie od stanu uzębienia. Z każdym z Pacjentów omawiamy i uzgadniamy indywidualny plan leczenia, który ma na celu zdefiniowanie ostatecznego efektu – estetycznego i zdrowego uśmiechu.

Leczenie przeprowadzamy kładąc nacisk zarówno na komfort naszych Pacjentów jak i i ich bezpieczeństwo. Dbamy o bezbolesne wykonywanie zabiegów, stosując nowoczesne znieczulenia. Zapewniamy nie tylko przebieg zabiegu w sposób bezbolesny, ale mamy również na uwadze aby Państwa okres rekonwalescencji był możłiwie komfortowy.

W przypadku konieczności zastosowania uzupełnień tymczasowych, zapewniamy wygodne i niekrępujące rozwiązania, a także pełną, indywidualną opiekę pomiędzy kolejnymi zabiegami. Dzięki takiemu podejściu cały proces jest możliwie mało uciążliwy dla Pacjenta.

Ostateczny, plan leczenia Pacjenta dopasowany jest do jego potrzeb i oczekiwań estetycznych, zdrowotnych, jak również możliwości finansowych. Wizyty odbywają się w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych gabinetach, a stosowane przez nas materiały i nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość zabiegów.