Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Odbudowy na implantach

Wszystkim naszym Pacjentom zapewniamy możliwość odbudowy naturalnego i pięknego uśmiechu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oraz wykorzystywanym przez nas najnowszym osiągnieciom stomatologii oferujemy indywidualne rozwiązania i kompleksowe podejście do każdego przypadku gwarantujące najlepszy efekt zastosowania różnych rozwiązań protetycznych i implantoprotetycznych.

Odzyskanie estetyki uśmiechu i prawidłowej funkcji żucia przy znacznej utracie zębów gwarantują rozwiązania oparte na implantach:

  • w przypadku utraty kilku sąsiednich zębów bardzo często proponujemy mosty na implantach. Zaletą tego rozwiązania jest brak ruchomej protezy, i uniknięcie konieczności szlifowania sąsiednich zdrowych zębów.
  • u osób, które straciły więcej zębów lub o całkowitej utracie (bezzębie) – rekomendujemy protezę osadzoną na implantach. Także i w tym przypadku możemy zaoferować Pacjentowi wykonanie mostu osadzonego na kilku implantach – czyli komfortowe rozwiązanie docelowe bez konieczności stosowania „wyjmowanej” protezy.

W zależności od indywidualnych warunków i potrzeb Pacjenta oferujemy szeroką gamę estetycznych rozwiązań – na przykład odbudowy, które mogą być wykonanie w oparciu o dwa lub cztery implanty.

Niezależnie od przypadku odbudowy, proponujemy indywidualny plan leczenia oparty o kilka wariantów tak, aby zaproponowane działania skorelowane były z potrzebami Pacjenta i jego oczekiwaniami finansowymi. W naszych gabinetach przeprowadzamy odbudowy uzębienia w pełnym zakresie. Wykonujemy również bardziej skomplikowane zabiegi implantacji w zespole: specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i specjalista chirurgii stomatologicznej wraz z asystą.

Dzięki indywidualnym i spersonalizowanym rozwiązaniom opartym o zabiegi chirurgiczne, implantologiczne i protetyczne poprawiamy estetykę uśmiechu Pacjentów, funkcje zgryzu i wygody w życiu codziennym. Dbając o Państwa komfort dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci mogli komfortowo rozmawiać, śmiać się i swobodnie jeść możliwie szybko po przeprowadzonym leczeniu.