Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Powtórne leczenie kanałowe

Zgłaszającym się do nas Pacjentom z występującymi dolegliwościami takimi jak ból zęba, który kiedyś już był leczony kanałowo, proponujemy wykonanie powtórnego leczenia kanałowego. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny możemy dokładnie określić obecności przetoki czy też zmian w kości widocznych na zdjęciu rentgenowskim.

Choć powtórne leczenie kanałowe wymaga więcej czasu i jest bardziej skomplikowane niż leczenie pierwotne, jest to bez wątpienia lepszy i bezpieczniejszy wybór niż usunięcie zęba. Dzięki naszemu doświadczeniu w przeprowadzaniu takich zabiegów oferujemy możliwie długie korzystanie z własnych, zdrowych zębów. 

Zapewniamy Państwa, że dzięki zastosowaniu w naszym gabinecie zaawansowanych metod mikroskopowego leczenia kanałowego i nowoczesnych systemów znieczuleń, powtórne leczenie kanałowe zostanie przeprowadzone skutecznie i bezboleśnie o czym mogą świadczyć opinie naszych zadowolonych Pacjentów, którzy polecają nasz gabinet wśród swoich przyjaciół. 

Podobnie jak w przypadku pierwotnego leczenia kanałowego, jakość wykonanego zabiegu gwarantujemy dzięki połączeniu pracy z wysokiej klasy sprzętem powiększającym (mikroskop Zeiss) i doświadczeniu naszych lekarzy wykorzystujących sprawdzone i najwyższej klasy materiały. Dla lepszej dezynfekcji kanału posługujemy się laserem zabiegowym pozwalającym na skuteczne oczyszczenie nawet trudnodostępnych kanałów korzeniwych.

Tak przeprowadzone powtórne leczenie kanałowe daje Państwu największą szansę na uratowanie naturalnych zębów i komfortowy przebieg zarówno procesu leczenia jak i okresu rekonwalescencji.