Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Diagnostyka

diagnostykaWarto pamiętać, że dla uzyskania najlepszych efektów leczenia niezbędna jest odpowiednia i prawidłowo przeprowadzona diagnostyka. Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, ale także nowoczesnej aparatury, prowadzimy działania diagnostyczne, rozpoznając problemy w możłiwie wczesnej fazie. Dzięki temu możemy zapobiegać powstawaniu dolegliwości i proponować najlepsze rozwiązania w postaci indywidualnego planu leczenia. Wczesne wykrywanie nieprawidłowości jest kluczem do skrócenia czasu leczenia oraz minimalizacji szansy nawrotu choroby.

Nasz gabinet wyposażony jest w szereg nowoczesnych urządzeń diagnostycznych m.in. aparat RTG firmy MyRay RXDC wykonujący zdjęcia cyfrowe, skaner płytek fosforowych, a także kamerę wewnątrzustną CU 2 HD pozwalającą uzyskać niezwykle dokładny obraz i co ważne, precyzyjnie ustalić przyczynę Państwa problemów stomatologicznych. Systemy obrazujące na żywo umożliwiają nam również pokazanie w sposób przystępny znalezionych nieprawidłowości i omówienie dalszych kroków postępowania. Pacjenci bardzo często chcą poznać szczególowo kroki postępowania, co zapewni im spokój w trakcie leczenia. 

Diagnostyka wykonywana z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu pozwala przygotować najlepiej dobrany, zindywidualizowany plan leczenia. Dbając o zdrowie Pacjenta do badan RTG wykorzystujemy urządzenia najnowszej generacji, dzięki czemu poziom promieniowania RTG jest marginalny i w pełni bezpieczny – można go porównać do kilku godzin spędzonych na dworze w słoneczny dzień.

Dodatkowo wyposażyliśmy nasze gabinety w nowoczesny pantomogram, który umożliwia nam dokładne obrazowanie struktur szczęki i żuchwy. Wybrane przez nas urządzenie poza wysoką jakością wykonywanych zdjęć rentgenowskich cechuje się minimalną dawką promieniowania.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę i wszystkie badania w naszej praktyce z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i higienicznych. Kompleksowe badania pozwalają na odpowiednio wczesne wykrycie problemów, ustalenie leczenia i unikniecie powikłań w przyszłości.