Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia stomatologiczna KatowiceW naszych gabinetach oferujemy Państwu pełen zakres leczenia z zakresu chirurgii stomatologicznej. Stale rozwijane doświadczenie naszego Zespołu wraz ze sprawdzonymi metodami postępowania zabiegowego, umożliwiają nam przeprowadzanie leczenia w sposób minimalnie inwazyjny. W zabiegach chirurgicznych szczególnie dbamy o ochronę zdrowej tkanki, gdyż odgrywa ona kluczową rolę w planowanym leczeniu. Przy zabiegach chirurgicznych wykorzystujemy profesjonalny sprzęt stomatologiczny oraz w adekwatnych przypadkach pracujemy w powiększeniu.

Podczas wykonywania zabiegów staramy się zapewnić Pacjentom jak najkrótszy czas rekonwalescencji oraz zredukowanie do minimum tworzenia się blizn, dzięki wykorzystaniu specjalnego lasera Lasotronix zastępującego skalpel oraz systemu XO ODONTOSURGE dedykowanego do wykonywania bezkrwawych i bezszwowych zabiegów chirurgicznych (elektrochirurgii).

Stosując komputerowe metody znieczulenia zapewniamy naszym Pacjentom najwyższy standard znieczuleń, które są bezbolesne i komfortowe. Korzystamy z systemy The Wand, który podaje anestetyk w sposób całkowicie bezbolesny.

Zakres wykonywanych zabiegów chirurgicznych w naszym gabinecie obejmuje:

  • usuwanie zębów (w tym ósemek częściowo i całkowicie zatrzymanych),
  • odbudowa kości,
  • laserowe podcięcie wędzidełka,
  • wydłużanie koron klinicznych,
  • zamykanie dna zatoki szczękowej.
  • resekcja wierzchołka korzenia,

W gabinetach Stomatologia Ligota zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Pacjenta i jakość przeprowadzanych zabiegów. Wszystkie procedury chirurgiczne wykonujemy z najwyższą precyzją i starannością, zapewniając komfort Pacjentom zarówno w czasie przeprowadzania zabiegów chirurgicznych jak i w trakcie okresu rekonwalescencji. Dzięki szerokiej gamie dostępnych możliwości znieczulających (Sprawdź nasze sposoby leczenia bez bólu!), wszystkie zabiegi wykonujemy całkowicie bezboleśnie.