dr n. med. Norbert Stępień

specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 2000r. Od 2002r. związany z Kliniką Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wiele lat pracy w Klinice zaowocowało publikacjami w renomowanych czasopismach stomatologicznych oraz wystąpieniami na konferencjach naukowych – m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej czy Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia. W roku 2004r., po zakończonych badaniach naukowych, obronił pracę doktorską. Kolejne lata doświadczeń doprowadziły do zdaniu egzaminów państwowych i uzyskania stopnia specjalisty chirurgii stomatologicznej w 2013r.
Stale poszerza swoją wiedzę w wielu ośrodkach krajowych oraz zagranicznych na kursach i szkoleniach. W naszym centrum zajmuje się implantologią, chirurgią oraz protetyką.
Największą pasją poza stomatologią jest motoryzacja.

dr n. med. Julita Stępień

lekarz stomatolog

W 2008 roku ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2012 r. uzyskała tytuł naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie protetyki, przyznany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jest autorką publikacji i wystąpień na konferencjach z zakresu protetyki stomatologicznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W 2016 r. została zakwalifikowana na specjalizację z protetyki stomatologicznej. Główny zakres jej  zainteresowań obejmuje stomatologię estetyczną, protetykę i endodoncję. Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, jest zwolenniczką wczesnej profilaktyki.

dr Arayik Bkhiyan 

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej 

 

dr Martyna Mencel – Kanafek

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obszar zainteresowań to stomatologia zachowawcza, estetyczna oraz pedodoncja. Nieustająco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Podczas pracy korzysta ze współczesnych metod eliminacji stresu ,szczególną opieką otaczając najmłodszych pacjentów, których zadowolenie z wizyty jest dla nas bardzo ważne.

dr Anna Ratoń

lekarz dentysta

Od początku drogi zawodowej specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych technikach leczenia pozwalających zachować jak najwięcej tkanek zęba. Doktor Anię wyróżnia precyzja, cierpliwość i dbałość o szczegóły. Dużą uwagę poświęca pozytywnej atmosferze opartej na zrozumieniu i spokoju po to aby każdy pacjent odczuwał bezpieczeństwo i komfort.
Większość czasu poświęca na podnoszeniu swoich kwalifikacji uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. W chwilach wolnych gra na pianinie.

Daria Rachwalska

Asystentka Stomatologiczna

 

 

Krystyna Pochała

Asystentka Stomatologiczna

 

 

Monika Makowska

Rejestratorka medyczna / Opiekun pacjenta

 

 

Alicja Niźnik

Higienistka stomatologiczna