Z dniem 23 grudnia 2019 gabinet zawiesza działalność z powodu choroby.
O dacie wznowienia pracy poinformujemy Naszych Pacjentów za pośrednictwem strony internetowej.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: stomatologialigota@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia - zespół Stomatologia Ligota

Bezbolesne leczenie zębów

leczenie bez bólu Od wielu lat zapewniamy naszym Pacjentom bezbolesne wykonywanie wszelkich zabiegów zmieniając obiegową opinię Pacjentów, że wizyta u stomatologa jest nieprzyjemna i bolesna. Dbając o komfort oraz dobre samopoczucie naszych Pacjentów wykorzystujemy nowoczesne metody znieczulenia, takie jak sterowane komputerowo systemy the Wand.

Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na znieczulenie i wykonywanie zabiegu całkowicie bezboleśnie, ponieważ dzięki nieustannej kontroli urządzenia płyn znieczulający aplikowany jest z prędkością fizjologiczną – naturalną dla organizmu. Pozwala to zupełnie wyeliminować, tak uciążliwe w przypadku tradycyjnego znieczulenia, uczucie bólu spowodowane wysokim ciśnieniem i rozpieraniem tkanek.

Cyfrowe znieczulenie dobierane jest odpowiednio do oporu tkanek oraz rodzaju zabiegu.

W przypadku zabiegów chirurgicznych wykonujemy znieczulenia miejscowe, które są również komfortowe dla Pacjenta i nie powodują efektów ubocznych po wizycie u stomatologa. Ważne jest to, iż każdorazowo metoda znieczulenie jest dobierana do profilu Pacjenta, jego wieku, czy tez progu bólu oraz zakresu leczenia. Oznacza to, że bezbolesne leczenie zębów Katowice dla każdego dobieramy indywidualnie.

Ponadto wszystkim naszym Pacjentom gwarantujemy odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach, w czasie procesu gojenia.